Balíček Meraviglioso

Skladem (4 ks)
Kód: 562
1 990 Kč
Kategorie: JARO / LÉTO

Systém péče pro všechny typy vlasů na období červenec-září.
Při používání produktu dodržujte následující postup: 

1.Vlasy ošetřete šamponem G1 a pečlivě vypláchněte.
2.Naneste do délek vlasů kondicionér R3 a nechte ve vlasech 2min působit.
3.Jednou týdně vynechte kondicionér R3 a nahraďte ho maskou Solaire-naneste pouze do délek a nechte 5min působit.
4.Olejový fluid R5 naneste do vlhkých délek vlasů v množství dvou pumpiček a již neoplachujte. Pro dokonalý styling lze následně olej použít v malém množství do suchých vlasů.

Popis: 


BES HERGEN G1 – INTENZIVNÍ VÝŽIVUJÍCÍ ŠAMPON 400ml

Speciální šampon na jemnou péči a výživu suchých a křehkých vlasů 

Díky mandlovým výtažkům, zelenému čaji a velmi jemnému základu dodává vlasové pokožce výraznou hydrataci a vlasům propůjčuje přirozenou pružnost 
Jeho pravidelné používání poskytuje intenzivní hydrataci vlasové pokožky a dodává vlasům přirozenou jemnost 

Je to ideální produkt pro použití na vlasovou pokožku zarudlou a citlivou a jako šampon pro každodenní i časté používání

Použití:  Kartáčovat vlasy, aby se zabránilo tvorbě jejich zauzlení a co nejlépe vlasy rozčesat. Hojně namočit vlasy, nalít dostatečné množství šamponu na dlaň ruky, promíchat, aby došlo k aktivaci specifických látek. Rovnoměrně nanést na vlasovou pokožku a na všechny vlasy. Masírovat hlavu krouživými pohyby od zátylku ke konturám vlasové čelní strany a naopak. Opláchnout vodou tak, aby voda tekla z čela na zátylek a tím, aby se odstranily všechny zbytky mycích složek prostředku. Jemně vysušit ručníkem a použít specifický produkt kondicionéru.

KONDICIONÉR R3  -300ml

Zpevňující a rekonstrukční krém na suché a velmi poškozené vlasy. Kompenzuje a vyrovnává hodnotu pH, tím že uvnitř vlasového vlákna zachycuje a zadržuje výživné a rekonstrukční látky. Vlasům propůjčuje hedvábný a jemný vzhled. Zpevňuje, intenzifikuje a vyplňuje vlas. Pro vlasy, které vyžadují opravné a rekonstrukční ošetření.

Naneste na vlhké vlasy. Přípravek aplikujte na každý jednotlivý pramen a dávejte pozor, abyste ho rozetřeli ve směru koneček vlasu - vlas - kořínek a zpět (masáž vlasů). Nechte působit asi 5 minut. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. Používá se po každém mytí vlasů. Je vynikající kúrou po chemickém ošetření vlasů.

 

 

Každý člověk, který se rád stará o své vlasy, by měl pravidelně provádět rekonstrukční kúru, neboť ta pomáhá udržovat jejich vzhled stále mladý a pěstěný, od kořínku až po konečky. Rekonstrukce využívá opravných schopností keratinu, vitamínu E, alfa hydroxykyselin, arganového oleje a makadamového oleje a vrací struktuře vlasu objem, lesk a pružnost, a to s dlouhotrvajícím účinkem.

3. BES SOLAIRE  Summer Hair mask -180ml 

Vysoce účinná maska pro vlasy poškozené sluncem

Vyživuje a hydratuje vlas a její aplikace je velice snadná.
Maska proniká hluboko do vlasového vlákna, kde stimuluje přirozenou regeneraci a uzavírá roztřepené konečky vlasu.

Speciální složení SILIKON FREE, chrání jak kvalitu vlasu, tak i jeho krásu

Obsahuje: olej z malinových semen, arganový olej, olivové máslo a kokosový olej 

4. BES R5 - opravný fluid 100ml

Bes Silkat R5 rekonstrukční olejový fluid na vlasy je výrobek, který byl vyvinut k posílení a obnově vlasů, které jsou suché, zejména poškozené nebo lámavé. Tento olej pomáhá vlasy hydratovat, zjemňovat a obnovovat jejich strukturu. 
Multifunkční ochranný a opravný olej na vlasy.
Olej na vlasy c
hrání pokožku a svrchní vrstvu vlasů před vlivy prostředí a atmosférickými vlivy a opravuje je. Izoluje vlas před přímým teplem (fén, desky, atd.)
Multifunkční arganový olej na vlasy pro stresované a zvlněné vlasy s rozdvojenými konečky.
Nejlepší olej na vlasy opravný a ochranný fluid. Uzavře vlasovou kutikulu zhutní ji a eliminuje nedokonalosti a roztřepené konečky vlasů.
Dělá vlasy zářivé a lesklé, posiluje vlasové vlákno, zabraňuje lámání a dehydrataci. Působí na vnější stranu vlasového vlákna opravuje povrch a obnovuje ho.