"Blonďatý balíček"

kompletní péče pro blond vlasy 

Skladem (>10 ks)
Kód: 507
2 010 Kč
Kategorie: JARO / LÉTO

Kompletní balíček péče pro blondýnky, který zajistí krásnou barvu a zdravé vlasy. 

Obsahuje: 

ŠAMPON mineralizační na poškozené vlasy

Aktivní vyživující šampon na suché, odbarvené a roztřepené vlasy

Tento šampon dokáže umýt a současně vyživit suché a roztřepené vlasy
Jeho mimořádně jemný základ ve spojení s kationovým polymerem vlasům dodá harmonickou výživu a hedvábný lesk 

Spojení oleje ze lněných semínek, vysokého obsahu vitamínů E a F, pěti oligoprvků -mědi, hořčíku, železa, zinku a křemíku, antistatické silikonové emulze a olivového másla nabízí specificky zaměřenou a vyváženou výživu. Specifickou proto, že dokáže vyživovat různé stupně suchosti vlasů a vyváženou proto, že správnou výživu dodá do míst, ve kterých je vlas nejvíce narušený a roztřepený 

KONDICIONÉR

Zpevňující a rekonstrukční krém na suché a velmi poškozené vlasy. Kompenzuje a vyrovnává hodnotu pH, tím že uvnitř vlasového vlákna zachycuje a zadržuje výživné a rekonstrukční látky. Vlasům propůjčuje hedvábný a jemný vzhled. Zpevňuje, intenzifikuje a vyplňuje vlas. Pro vlasy, které vyžadují opravné a rekonstrukční ošetření.

Naneste na vlhké vlasy. Přípravek aplikujte na každý jednotlivý pramen a dávejte pozor, abyste ho rozetřeli ve směru koneček vlasu - vlas - kořínek a zpět (masáž vlasů). Nechte působit asi 5 minut. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. Používá se po každém mytí vlasů. Je vynikající kúrou po chemickém ošetření vlasů.

PIGMENTAČNÍ MASKA 

Cool-It Mask 

Silně vyživující maska na vlasy dokonale podpoří neutralizaci žlutého či žlutooranžového odstínu ve vlasech díky bohatému obsahu modrofialových pigmentů. Napomáhá dosáhnout chladných blond barev a neutrálního ledového zesvětlení. Pečující složení zajistí obnovu pH vlasů po jejich odbarvení. Použití masky přispěje k intenzivnější neutralizaci, než při použití samotného šamponu.

Při aplikaci je doporučeno použití ochranných rukavic. Masku nanášejte štětcem či hřebenem rovnoměrně do vlasů, nechejte působit 3 - 5 minut dle požadovaného výsledku. Poté důkladně opláchněte. 

Při aplikaci na zlatém či silně žlutém základu dosáhne přirozeného studeného výsledku.

Použití na žlutém základu zajistí velmi studený výsledek. 

Na světlých či velmi světlých žlutých vlasech dotvoří odstín ledově popelavý. 

 Kombinace šamponu a masky intenzivněji redukuje nežádoucí teplé žlutooranžové tóny a přispívá k dosažení maximální neutralizace na zlatých a intenzivně žlutých odstínech. Vzhledem k velmi rychlé neutralizační síle je vhodné vizuálně kontrolovat průběh působení.

MASKA 

Colour Lock Maschera Midopla pH 3,0 250ml

Naše největší láska.
Maska Maschera Midopla obsahuje vyváženou kombinaci bílkovin, která regeneruje strukturu vlasu
Přípravek je především určen na rekonstrukci vlasů 
Použití: naneste na umytý vlas, osušený ručníkem a nechte působit 5min. Důkladně opláchněte. Pokračujte v běžné péči.

OLEJ VE SPREJI 

VYŽIVUJÍCÍ, REKONSTRUKČNÍ A OCHRANNÝ OLEJ

Je  léčebná, kosmetická, opravná kúra, která je ideální pro všechny druhy vlasů i pro tenké a jemné 

Ultralehký, vyživující, restrukturalizační, hydratační a ochranný olej s okamžitou absorpcí 

Díky extraktu z Prunus Amygdalus Dulcis a extraktu z Aloe Vera má schopnost dělat vlasy zářivé a lesklé, aniž by byly zatěžovány a zaručuje jejich dokonalou elastičnost při kartáčování 

Použití:  Rozprášit G4 HERGEN Restrukturalizační ochranný olej na mírně vlhké, ručníkem vysušené vlasy ze vzdálenosti 20 cm. Rozdělit produkt rovnoměrně na všechny vlasy, jemnou masáží podpořit pronikání výrobku do struktury vlasů. Poté pokračovat v jejich vysušování, protože produkt chrání vlasy také během vysoušení před tepelným stresem. Pro dosažení zářivého efektu vlasů lze tento olej aplikovat denně. Výborný k použití během pobytu na slunci a jako opravná kúra může být aplikován i po slunění.