"Vlasy mi nedorůstají do délky"

komplexní systém pomoci pro vlasy, které nedorůstají do délky 

Skladem (>10 ks)
Kód: 510
2 430 Kč
Kategorie: JARO / LÉTO

Stop vlasům, které nedorůstají! Komplexní systém působí jak na rychlou podporu růstu, tak na okamžitou transformaci oslabených délek.

ŠAMPON 

tento šampon působí při obtížích s nadměrným vypadáváním vlasů, které neprodleně zastavuje
společně s ampulemi se používá jako kúra 
šampon obsahuje aktivní látky, které mohou být usazeny u dna lahvičky, proto doporučujeme před použitím důkladně protřepat.

V čem Vám pomůže:
• ve zlepšení okysličování tkání: tento účinek má výtažek z jírovce
• ve zlepšení přísunu výživných látek: tento účinek má komplex vitamínů složený z celé řady výživných látek (A, B1, B5, B7, E, F, H), které stimulují oslabenou vlasovou cibulku a poskytují veškeré látky nezbytné pro účinnou regeneraci
• ve zlepšení odstraňování metabolického odpadu: tento účinek má vlasový komplex, který se skládá z vysokého procenta esenciálních aminokyselin (METIONIN a CISTEIN), jež stimulují buněčný metabolismus a podporují odstraňování metabolického odpadu.

 Ač je šampon stavěný na padání vlasů, dokonale se osvědčil v podpoře rychlejšího růstu a dorůstání nových vlasů v rámci hustoty

MASKA 

Energizující a výživná maska luxusní řady Hergen je vhodná zejména pro vlasy, které se jeví slabými, křehkými a náchylnými k lámání. Její bohaté složení je schopno vyhladit kutikulu a dodat vlasům energický a živý vzhled již od prvních aplikací.

Obohaceno keratinem a extraktem z olivového oleje, který vyživuje vlasy, zabraňuje jejich křehkosti. Vyrovnává epidermis, což dodává vlasům energii a zdravý vzhled.

 

Nanést masku na mokré vlasy. Nechat působit 4-5 minut a důkladně opláchnout vlažnou vodou. Opakovat jednou za 14 dní.


KONDICIONÉR 


Zpevňující a rekonstrukční krém na suché a velmi poškozené vlasy. Kompenzuje a vyrovnává hodnotu pH, tím že uvnitř vlasového vlákna zachycuje a zadržuje výživné a rekonstrukční látky. Vlasům propůjčuje hedvábný a jemný vzhled. Zpevňuje, intenzifikuje a vyplňuje vlas. Pro vlasy, které vyžadují opravné a rekonstrukční ošetření.

Naneste na vlhké vlasy. Přípravek aplikujte na každý jednotlivý pramen a dávejte pozor, abyste ho rozetřeli ve směru koneček vlasu - vlas - kořínek a zpět (masáž vlasů). Nechte působit asi 5 minut. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. Používá se po každém mytí vlasů. Je vynikající kúrou po chemickém ošetření vlasů.

 
12V1 SPREJ 

1. Dodává vlasovému vláknu hydrataci a zvláčňuje jej, bez zatížení nebo zamaštění vlasů.
2. Hluboce vyživuje vlasy a zabraňuje jejich stárnutí.
3. Poskytuje hebkost a hedvábnost na dotek.
4. Zlepšuje rozčesatelnost a hladkost.
5. Má tonizující a posilující účinek.
6. Eliminuje krepatění a chrání před vlhkostí.
7. Obnovuje vlasové vlákno a má podpůrný účinek.
8. Chrání před teplem fénů, žehliček na vlasy a kulem.
9. Zvyšuje jas a zářivost barvy.
10. Zabraňuje a čelí tvorbě roztřepených vlasových konečků.
11. Uzavírá kutikulu a zabraňuje zauzlení vlasů.
12. Má kondicionérní, rozčesávací a upravující účinek.


OLEJ 

Přípravek dodávající vlasům lesk a zdravý vzhled.  Tento produkt obohatí vaše vlasy o vysokou koncentraci lesku a hedvádného efektu.

Jedná se o přípravek s dvojím účinkem. Pro dosažení hedvábného hladkého vzhledu vlasů přípravek naneste na vlhké vlasy a vysušte.
Luxusní prožitek s nádhernou parfémovanou vůní zahalí vlasy do závoje nadstandartní péče a nečekaného pěstěného vzhledu. 
Chrání konečky před polomením. Napravuje zcitlivělá místa.

Pro získání lesklého a lehkého vzhledu naneste ještě jednu dávku přípravku na suché vlasy. 
Nezatěžuje a zachovává 100% objem bez mastných efektů.