Pánský balíček

Skladem (7 ks)
Kód: 544
1 170 Kč
Kategorie: JARO / LÉTO

Komplexní péče o pánské vlasy a pokožku

 

Set obsahuje : 

Šampon 

BES PROFESSIONAL - Silkat F1 Shampoo Deforforante 300ml *

Šampon proti lupům

Napomáhá k vyrovnání bakteriální flóry pokožky a snižuje tvorbu lupů

Ošetřující Linie Silkat je speciální vlasová kosmetika určená k ošetření vlasů a vlasové pokožky (mytí a regenerace) s obsahem různých rostlinných, minerálních a vitamínových složek

Přípravky zaručují tu nejkvalitnější každodenní péči o vaše vlasy a pokožku

Mají velice příjemnou relaxační ovocnou vůni a jsou určeny jak pro profesionální, tak i pro domácí použití.

 

R9 HERGEN Čistící peeling

je produkt s desinfekční a čistící schopností. Exfoliační činidla získaná mletím semen meruňky zabezpečují mechanickým způsobem, třením, odstranění shluků povrchových buněk. Obnovuje stratum corneum a vyhlazuje pleť a vlasovou pokožku jemným a neinvazivním způsobem.

Je to ideální produkt k odstranění odumřelých buňek povrchové vrstvy kůže a vlasové pokožky, protože, pokud by nebyly odstraněny, zabraňovaly by fyziologické transpiraci a tedy i kůže by se jevila méně krásná a jasná.

R9 HERGEN Čistící peeling se používá v případě abnormalit jako je nadměrná tvorba mazu a lupů, kdy je roztok schopen eliminovat tukové částice, které by jinak byly schopny sami udusit vlasy. Vlasy by se bez odstranění mazu nebo lupů stávaly stále slabšími, křehčími a nevzhledné a nepříjemné šupiny, by iritovaly i nadále vlasovou pokožku. Složení peelingu je zvláště jemné, není agresivní a dělá kůži a vlasovou pokožku velmi měkkou, kompaktní a hydratovanou.
Přírodní mikročástice, získané z meruňkových jader, dodávají peelingu excelentní vyhlazovací a exfoliační schopnost udělat pleť sametovou a zregenerovanou. Lahodné aroma šťávy červeného grapefruitu hýčká, regeneruje a vyživuje všech pět smyslů, stejně jako pleť a pokožku hlavy.

 

 Professional HairFashion - Matte Paste 50ml 

 

Pasta pro získání matného vzhledu je dokonalá pro tvarování účesu, rozdělování nebo rozcuchávání do pramenů a na konečnou úpravu. Má středně silnou tužící schopnost. Obsahuje UV filtr a je ideální volbou pro pánský styling nebo krátké dámské střihy

 

Použití: Pro dosažení plného objemu textury přípravek nanášejte prsty. Pro získání speciálních efektů nanášejte na jednotlivé části nebo jen na konečky vlasů.